Akademia Tańca i Agencja Artystyczna Dance Avenue/ The Salsa Kings

Pozycja w bazie nr: 980, przeglądano: 2261 razy.


Dodano: 2009-10-29

Region: cały kraj

Branża: rozrywka

Akademia Tańca i Agencja Artystyczna Dance Avenue/ The Salsa Kings

Jesteśmy jedną z największych Szkół Tańca w Polsce z ugruntowaną pozycją taneczną, śmiało możemy powiedzieć, że Dance Avenue jest najbardziej zaawansowanym miejscem do tańca, nauki i zabawy w Trójmieście.

Nasza Akademia tańca jest miejscem gdzie szkolą się tancerze z niezwykłymi umiejętnościami. Nasi absolwenci stają się aktorami tancerzami sceny teatralnej i telewizyjnej, zakładają własne szkoły tańca i wyjeżdżają za granicę by tam występować w najlepszych grupach tanecznych. Coraz więcej młodszych i starszych chce się uczyć właśnie u nas.
Nasi Liderzy i instruktorzy na stałe związani są z telewizją i sceną teatralno taneczną co daje ogromne możliwości przyszłym tancerzom. To My współtworzyliśmy choreografie do filmu "Kochaj i Tańcz" a obecnie zrealizowaliśmy dla ponad 3500 tancerzy z całej Polski, castingi do serialu tanecznego telewizji TVN. Tworzymy także choreografie dla programu YCD w Polsce i na Ukrainie oraz na stałe współpracujemy z Teatrem Tańca z Sopockiej Sceny Teatralnej, gdzie zajmujemy się realizacją zawodowych spektakli tanecznych, które już kilkakrotnie wystawione były w Niemczech i Hiszpanii a na stałe przypisane są w repertuarze sopockiej sceny Off de Bicz.
Dance Avenue ? The Salsa Kings to nowoczesne obiekty, o europejskim standardzie z klimatyzowanymi i monitorowanymi salami tanecznymi , z pełnym zapleczem sanitarnym. Dwie filie umożliwią wybór dogodnej i dostosowanej do potrzeb lokalizacji, zapewnią Państwu wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz wspaniałą atmosferę do nauki tańca.

Szkoła tańca w centrum Gdyni oferujemy przestronne i eleganckie wnętrza natomiast szkoła tańca w Gdańsku Wrzeszcz zaprasza do historycznego i stylowego Dworku Napoleona, który łączy ekskluzywny wygląd z klubowym klimatem.Produkty i usługi:

1. Kursy w dogodnych terminach od 9.00 do 22.00
2. Zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i nowożeńców
3. Castingi dla tancerzy do najważniejszych tanecznych realizacji telewizyjnych oraz spektakli teatralno tanecznych
4. Najbogatszy w Trójmieście wybór zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania w systemie indywidualnym i grupowym
5. Doskonałe imprezy i wieczorki taneczne dla dorosłych i młodzieży z animacjami i konkursami
6. Promocje i Konkursy na stronie z bardzo cennymi nagrodami
7. Warsztaty, wczasy i obozy taneczne
8. Siedziba w centrum Gdyni i centrum Gdańska Wrzeszcz
9. Dzięki Agencji Artystycznej dzięki nam możesz przygotować doskonałą imprezę okolicznościową z pokazami i animacjami dla Firmy, dla siebie czy dzieci (10 lat na rynku z doskonałymi referencjami jako grupa "Salsa Kings")
10. Multimedialną Szkołę Tańca dostępną w salonach Empik na terenie całego kraju oraz w sklepach w Rosji i SłowacjiSłowa kluczowe:

choreografia, hip hop, imprezy, instruktorzy, kursy, młodzieżowe, pokazy, rozrywka, salsa, street dance, szkolenia, szkoła tańca, tango, taniec, towarzyski, warsztaty, zabawaDane kontaktowe:

80-432 Gdynia, Gdańsk
Śląska 53 , Konrada Leczkowa 1

tel.: 0586709028
e-mail: gdansk@salsa.com.pl

url: www.danceavenue.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs