Apartamenty Nad Rudawą Sp. z o.o.

Pozycja w bazie nr: 9453, przeglądano: 722 razy.


Dodano: 2015-02-07

Region: cały kraj

Branża: nieruchomości

Apartamenty Nad Rudawą Sp. z o.o.

Rezydencja Focha to nieruchomość położona w Krakowie, przy ulicy ul. Przegon 20, w prestiżowym kwartale utworzonym z ulic Focha, Emaus oraz Królowej Jadwigi. Posiadłość to obiekt mieszkalny, wyposażony w podziemny parking. Nieruchomość stworzona została z myślą o osobach lubiących komfort, innowacyjne rozwiązania w budownictwie oraz życie z dala od miejskiego zgiełku. Z okien apartamentu rozlega się zapierający dech w piersiach widok na Błonia Krakowskie, Kopiec Kościuszki, a także na wieże kościołów i budynków Starego Miasta. Architektura nowoczesnego budynku nawiązuje do idei Miasta Ogrodu, która pochodzi z Wielkiej Brytanii w XIX w. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na http://rezydencjafocha.pl/.Produkty i usługi:

Wszystkie luksusowe mieszkania posiadają wysokiej klasy wyposażenie: dostęp do internetu, aneks kuchenny, łazienkę oraz telewizję z międzynarodowymi kanałami. W pobliżu rezydencji znajdują się trasy rowerowe, korty tenisowe oraz plac zabaw.Słowa kluczowe:

apartamenty, apartamenty kraków, apartamenty w krakowie, apartamenty z basenem kraków, luksusowe mieszkania w krakowie, mieszkania, nocleg w krakowieDane kontaktowe:

30-036 Kraków
ul. Mazowiecka 4/6

tel.: 696 45 45 95
e-mail: rezydencjafocha@interia.pl

url: www.rezydencjafocha.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs