Agencja Reklamowa "Kuba Sosnowski"

Pozycja w bazie nr: 740, przeglądano: 2187 razy.


Dodano: 2009-07-22

Region: cały kraj

Branża: marketing i reklama

Agencja Reklamowa "Kuba Sosnowski"

Agencja Reklamowa KUBA SOSNOWSKI zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych skuteczną reklamą. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi usługi takie jak:
*pisanie tekstów reklamowych, biznesowych, okolicznościowych i internetowych; *opracowanie nazwy produktu, firmy, sloganu;
*projektowanie i przygotowanie do druku materiałów reklamowych; a także ich kolportaż
*organizacja imprez i eventów

więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem teflonu: 502 413 496 oraz drogą mailową: kontakt@kubasosnowski.plProdukty i usługi:

REKLAMA

I Teksty reklamowe
Jak dobrze wiesz, sednem dobrej reklamy jest poprawnie zbudowana treść. Dzięki niej klient dowiaduje się o produkcie, odkrywa w sobie konieczność posiadania, a następnie decyduje o jego zakupie. Chcesz, aby Twoja reklama była również intrygująca i ciekawa? Interesuje Cię magia słów? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie. Kierując się doświadczeniem i znajomością najnowszych trendów komunikacji z odbiorcą, oferujemy tworzenie tekstów marketingowych. Specjalnie dla Twojej Firmy zadbamy o zawartość folderów i katalogów, ogłoszeń prasowych oraz ulotek. Stworzymy także ciekawy mailing. Pamiętaj, dodatkowo dostaniesz gwarancję skuteczności zamówionych tekstów.


II Teksty biznesowe
Jeśli szukasz wsparcia na płaszczyźnie komunikacji biznesowej, to mamy idealną propozycję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc poradą i piórem w zakresie listów: biznesowych, reklamowych, rekomendacyjnych. Realizujemy również zlecenia dotyczące wszelkiego rodzaju wystąpień i przemówień.


III Teksty okolicznościowe
W życiu każdego z nas zdarzają się takie chwile, gdy zaśpiewanie zwykłego ?Sto lat? nie wystarczy. Kierując się zasadami dobrego obyczaju musimy wykazać się błyskotliwym talentem mówcy, tak by zaskoczyć wszystkich słuchaczy. Jednak dla wielu ludzi napisanie i wygłoszenie takich słów to wielki problem. Dlatego skierowaliśmy do nich pomocną dłoń, oferując tworzenie tekstów okolicznościowych. Specjalizujemy się w pisaniu treści indywidualnych życzeń, przemówień, toastów, oraz wszelkiego rodzaju tekstów na zamówienie. Dodatkowo służymy poradą w kwestii formy i stylu prezentacji powyższych, tak by zaciekawiły nawet najwybredniejsze ucho.


IV Teksty internetowe
Masz problemy ze zorganizowaniem strony? Chciałbyś pozyskiwać poprzez jej atrakcyjną treść nowych klientów? A może potrzebujesz skutecznego mailingu? Powierz to nam, a zyskasz profesjonalnie napisane teksty. Oprócz zawartości stron WWW, projektowania firmowych maili oraz newsletterów, zajmujemy się również pisaniem tekstów pozycjonujących. Pamiętaj, zawsze dostaniesz gwarancję skuteczności zamówionego materiału.


V Opracowanie nazwy produktu, firmy, sloganu
Pomysłowość, innowacyjność, skuteczność, a przede wszystkim drapieżne hasła oraz idealnie dopasowane nazwy- właśnie takie efekty końcowe otrzymujemy wykonując zlecenia z zakresu nazewnictwa. Jeżeli chcesz wywołać pozytywne zaskoczenie klientów, jednocześnie wzbudzając w nich przeświadczenie o konieczności korzystania z oferty Twojej Firmy, zgłoś się do nas. Pomożemy zarówno w doborze nazwy firmy i produktu, jak i wykreujemy slogan zapadający w pamięć odbiorców.


VI Scenariusze marketingowe
Interesuje Cię sposób skutecznej komunikacji z klientem? Jak dobrze wiesz, zarówno ta pierwsza rozmowa, jak i następne muszą wyróżniać się precyzją, wzbudzać zainteresowanie i nakłaniać odbiorcę do współpracy. Specjalnie dla Ciebie napiszemy konspekty i scenariusze rozmów telefonicznych, ankiet, wszelkiego rodzaju tekstów konwersacji oraz zadbamy o przygotowanie Twoich pracowników i ankieterów do poprawnej komunikacji z klientem.


VII Projektowanie i druk materiałów reklamowych
Potrzebujesz wizytówki, która wyróżni się w portfelu klienta? Szukasz grafiki idealnej dla firmowego folderu? Dostaniesz to u nas. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i drukiem folderów, wizytówek, ulotek, gazetek reklamowych i innych materiałów reklamowych. Gwarantujemy solidną jakość po atrakcyjnych cenach.


VIII Kolportaż materiałów reklamowych
Dzięki naszej ofercie Twoje materiały promocyjne dotrą zawsze na czas do klienta. Od Ciebie tylko będzie zależeć wybór drogi dotarcia- elektroniczny, tradycyjną drogą pocztową, czy też przez wykorzystanie kontaktu osobistego.


IX Organizacja imprez i eventów
Zainteresowanych organizacją imprez i eventów zapraszamy do skorzystania z niniejszej pozycji. Pomożemy zarówno w organizacji imprez prywatnych, firmowych, jak i tych na większą skalę. Zajmujemy się również akcjami promocyjnymi usług oraz produktów naszych klientów.

DORADZTWO KULTURALNE


OFERTA

I Opis na zlecenie
Ciekawi Cię o czym jest film, którego nie zdążyłeś jeszcze obejrzeć? Chcesz poznać treść najnowszego bestselleru książkowego? A może poszukujesz recenzji płyty sprzed lat? Zgłoś się do nas. Specjalnie dla Ciebie sporządzimy precyzyjny opis z danej dziedziny. Dzięki nam będziesz wiedział wszystko.


II Comiesięczny przegląd tego co dzieje się w danej gałęzi kultury
Niniejszą usługę kierujemy do wszystkich, którzy nie mają czasu na przeglądanie miejskich portali, wertowanie informatorów, przedzieranie się przez łamy gazet. Zamawiając przegląd będziesz pewien, że żadne ważne wydarzenie nie umknęło Twojej uwadze.


III Newsletter kulturalny
Już dziś możesz posiadać w swojej firmie jedno z najlepszych rozwiązań na podtrzymanie kontaktu z klientem- newsletter kulturalny. Dostosowując się do Twoich potrzeb zawrzemy w nim zapowiedzi wydarzeń z regionu, kraju, świata. Pamiętaj, dzięki naszemu newsletterowi ożywisz firmową stronę WWW i listę mailingową, oraz pozyskasz zainteresowanie wielu klientów!


IV Planowanie życia kulturalnego
Z myślą o wyjeżdżających na urlop lub w delegację postanowiliśmy udostępnić niniejszą usługę. Korzystając z niej otrzymasz pełen harmonogram wydarzeń- dobranych według osobistych upodobań. Stworzymy ten specjalistyczny planner zarówno dla wydarzeń krajowych, jak i tych mających miejsce za granicą.


V Co jest modnego w danym okresie roku
Szukasz dekoracji na świąteczny stół? Potrzebujesz wyróżniającego się prezentu na Pierwszą Komunię lub urodziny siostrzeńca? Nie czekaj, już dziś zgłoś się do nas! Wpierw dostarczymy Ci szereg pomysłów, następnie wspólnie wybierzemy najatrakcyjniejszy, a na koniec pomożemy w jego zakupie.


VI Rezerwacja biletów
Często się zdarza, że zajęci życiem osobistym i zawodowym zapominamy o wcześniejszym zakupie biletów na upragnione wydarzenie kulturalne. W ten właśnie sposób tracimy kolejną imprezę, którą inni będą wspominać latami. Jednak takiego problemu nie mają nasi Klienci. Dzięki tej właśnie usłudze zawsze uczestniczą w wymarzonych imprezach.


VII Personal Shopper
W przeciągu ostatniego dziesięciolecia, na naszych oczach powstał ciekawy zawód jakim jest osobisty stylista. Zadaniem ludzi trudniących się tą profesją jest pomoc w doborze garderoby, w poprawie stylu ubioru codziennego, jak i wszystko to, co wiąże się z trendami zakupów. Teraz i Ty możesz mieć swojego własnego kreatora. Wystarczy, że zgłosisz się do nas.


VIII Realizacja zamówień indywidualnych
Potrzebujesz specjalistów od kultury do nietypowego zlecenia, takiego które nie zostało opisane w ofercie? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.Słowa kluczowe:

agencja reklamowa, doradztwo kulturalne, kuba sosnowski, okolicznościowe, reklama, reklamowe, sosnowski, teksty biznesowe, ulotki, wizytówkiDane kontaktowe:

15-021 Białystok
Orla2/2

tel.: 502413496
e-mail: kontakt@kubasosnowski.pl

url: www.kubasosnowski.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs