A i S Zawadka

Pozycja w bazie nr: 7070, przeglądano: 971 razy.


Dodano: 2014-03-15

Region: cały kraj

Branża: produkcja i przemysł

A i S Zawadka

Sprzedażą mebli kuchennych zajmujemy się od 1990 roku. Istniejące od 2004 roku studio kuchni przy ul. Floriańskiej 28 jest jedynym, oficjalnym na rynku siedleckim przedstawicielem i sprzedawcą kuchni na zamówienie, produkowanych przez firmę Black Red White. W ofercie posiadamy również gotowe zestawy kuchenne, sprzęt AGD do zabudowy, zlewy oraz baterie. Wszystkie proponowane produkty posiadają gwarancje jakości znanych marek, spełniają najwyższe wymogi i standardy. Od 2010 roku rozszerzyliśmy zakres naszych usług, zajmujemy się produkcją szaf wnękowych, garderób i innych zamówień dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 kolorów blatów i płyt meblowych w różnych profilach wykończenia i grubościach.Produkty i usługi:

Nasza firma zajmuje się sprzedażą mebli standardowych i do zabudowy, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe jest to dzięki ogromnemu wyborowi materiałów wykończeniowych – takich jak uchwyty, fronty, blaty, czy wszelkie elementy konstrukcyjne. Dysponujemy także szerokim wachlarzem kolorystycznych rozwiązań. Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość zakupu wysokiej jakości sprzętu AGD, wyselekcjonowanych producentów.Słowa kluczowe:

a i s zawadka, kuchnie, kuchnie na wymiar, kuchnie na zamówienie, meble, meble kuchenne na wymiar, meble kuchenne na zamówienieDane kontaktowe:

08-110 Siedlce
ul. Floriańska 43

tel.: 25 6324130
e-mail: aiszawadka@poczta.fm

url: www.aiszawadka.maxkuchnie.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs