Agata Meble

Pozycja w bazie nr: 6037, przeglądano: 1023 razy.


Dodano: 2013-09-27

Region: cały kraj

Branża: sklepy i hurtownie

Agata Meble

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Agata Meble! Jesteśmy firmą, która oferuje wysokiej jakości meble nie tylko do domów i mieszkań, ale też do biur i firm. Zapraszamy do kontaktu: agatameble@agatameble.plProdukty i usługi:

Gorąco zapraszamy do sklepów Agata Meble! Sklep Agata Meble proponuje również szeroką gamę mebli do pokoju dziennego o różnych wymiarach, formach, przeznaczeniu i różnym wzornictwie. Oferowane przez Agata Meble do salonu to sprzęty takie, jak na przykład: szafy, stoły i krzesła, kredensy, komody, witryny, regały, biblioteczki, lustra, meblościanki, półki, stoliki okolicznościowe i wszelkiego rodzaju szafki. Tak ogromny wybór mebli najwyższej jakości umożliwi Państwu zaaranżowanie pokoju dziennego w dobrym stylu, ale to nie wszystko: Agata to znacznie więcej. Łóżka proponowane w sklepach Agata Meble to gwarancja komfortowego snu. Łóżka znajdujące się w ofercie sklepu Agata Meble to meble, tworzone po części także przez naszych Klientów – dlatego, że do każdego z łóżek można dobrać materac o innych parametrach: różnym stopniu miękkości, wypełnieniu, grubości, powłoce itp. Oferowane przez Agata Meble materace to bardzo szeroka oferta, wśród której znaleźć możecie Państwo takie produkty, jak na przykład: materac Arcadia Fit, materac Orthopedic Kokos, materac Therapy Dream, materac Agata, materac Agata Komfort, materac Zdrowy Sen czy materac Bianko Sensi. Przebierać można pomiędzy materacami z piaski, ze sprężynami, o specjalnych strefach twardości, dostosowujących się do kształtów ciała człowieka czy pomiędzy materacami z systemem Air Wave. oferowane przez Agata Meble materace to produkty, wśród których każdy znajdzie ten najlepszy dla siebie, niezależnie od rozmiaru łóżka czy gustu. Wygodne, obszerne, miękkie łoże do absolutna podstawa zdrowego i relaksującego snu. Sklep Agata Meble oferuje swoim Klientom niezwykle duży wybór łóżek różnego typu, które nie tylko zapewniają wygodę w czasie snu, ale również radują oko ciekawym kształtem czy designem. Oferowana|Proponowana} przez Agata Meble gama łóżek to łóżka pojedyncze, łóżka podwójne o różnej szerokości (np. 150, 170 lub 190 cm), łóżka z szufladami na pościel, łóżka dostępne w zestawie z szafkami nocnymi, ramy łóżek, łóżka z materacami, łóżka bez materaców oraz łóżeczka dziecięce.Słowa kluczowe:

agata meble, fotel, krzesła, meble, meble biurowe, meble do sypialni, meble kuchenne, meble łazienkowe, meble tapicerowane, meble wypoczynkowe, stółDane kontaktowe:

40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 93

tel.: 32 735 07 00
e-mail: geridelii@o2.pl

url: www.agatameble.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs