ADLE

Pozycja w bazie nr: 5777, przeglądano: 1181 razy.


Dodano: 2013-08-10

Region: cały kraj

Branża: medycyna

ADLE

.
Adle Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie osób czynnych zawodowo, które z przyczyn obiektywnych nie mają możliwości poświęcenia wystarczającej ilości czasu i uwagi swoim bliskim, którzy ze względu na wiek takiej pomocy potrzebują.

Zapewniamy profesjonalną i troskliwą opiekę dla osób starszych, chorych i dzieci.
Pomożemy w prowadzeniu domu i utrzymaniu czystości.

Wszyscy najlepiej czujemy się we własnym środowisku - w domu i bez względu na wiek nie chcemy tego zmieniać.
W jesieni życia nasze potrzeby się zmieniają, zmienia się perspektywa życiowa. Słuch, wzrok , sprawność ruchowa zaczynają funkcjonować inaczej niż byśmy sobie tego życzyli. Dużego znaczenia nabierają banalne sprawy dnia codziennego, z którymi starszy człowiek z uwagi na skutek postępującej słabości własnego organizmu boryka się z coraz większymi trudnościami.

Z uwagi na zmiany społeczno-ekonomiczne przeobrażeniu ulega dziś model życia całego świata . Zarówno mężczyźni, jak i kobiety prowadzą aktywne życie zawodowe .
Znikają kilkupokoleniowe rodziny, w których osoby starsze mogły przez całą dobę liczyć na opiekę i ciągłe zainteresowanie ze strony bliskich.
Sytuacja demograficzna w Polsce jest zbliżona do pozostałych państw europejskich i podobnie jak prognozuje się na Zachodzie liczba osób starszych z roku na rok będzie rosła.

Rozwiązaniem dla Osób Starszych oraz ich Rodzin jest korzystanie z pomocy Agencji Opiekuńczej takiej jak ADLE Sp. z o.o., która zaangażuje się wspólnie z Rodziną w opiekę nad seniorami i poprowadzenie gospodarstwa domowego.Produkty i usługi:

ADLE Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jest agencją opiekuńczą i porządkową.
Świadczymy usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi, dziećmi oraz usługi związene z gospodarstwem domowym -sprzątanie, zakupy itp.
Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie osób czynnych zawodowo, które z przyczyn obiektywnych nie mają możliwości poświęcenia wystarczającej ilości czasu i uwagi swoim bliskim.
Wyboru konkretnej kandydatki dokonujemy wspólnie i w oparciu o indywidualne wymagania zainteresowanych. Rodzinom gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług, a naszym Pracownikom legalne zatrudnienie, przejrzyste warunki pracy oraz potrzebną pomoc.
Nasze opiekunki dotrzymają towarzystwa, posprzątają, pomogą w higienie osobistej i przy wykonywaniu czynności, z którymi osoba starsza ze względu na wiek nie radzi już sobie samodzielnie.
Świadczymy również usługi pośrednictwa pracy.
Dla domów opieki i szpitali rekrutujemy wykwalifikowane opiekunki i pielęgniarki.Słowa kluczowe:

altenpflege, care for seniors, dla seniora, opieka, osob starszych, pflegekraft, pielegniarka, pomoc domowa, promed, sprzatanieDane kontaktowe:

80-243 Gdańsk
ul.Romana Dmowskiego 2/5

tel.: 721 827 782
fax: 58 355 10 80
e-mail: info@adle.com.pl

url: www.adle.com.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs