Allbag

Pozycja w bazie nr: 5414, przeglądano: 944 razy.


Dodano: 2013-05-28

Region: cały kraj

Branża: usługi różne

Allbag

Firma Allbag to połączenie produkcji, importu i dystrybucji różnego rodzaju torebek z papieru i tkanin. Z pośród konkurencji wyróżnia nas to, że wszystkie torebki w ofercie posiadamy na stanie magazynowym, a zamówienia z indywidualnym nadrukiem możemy zrobić nawet na drugi dzień.

Naszą ideą jest indywidualne podejście do klienta oferując mu zakup torebek spełniając wymogi cenowe i jakościowe. Od samego początku głównym celem firmy było stworzenie specjalnej oferty dla partnerów i dystrybutorów, która oparta jest o gotowy plan sprzedaży. Dzięki temu nasze torebki sprzedawane są już w 5 krajach Europy.Produkty i usługi:

-opakowania
-torby
-torby papierowe
-torby ozdobne
-torby bawełniane
-torby ekologiczneSłowa kluczowe:

bawełna, eko bag, ekologia, ekologicznych, firmowe, hurt, hurtownia, juta, kolorowe, nadruk, papierowych, płócienne z uchwytem, producent, produkcja opakowania prezentowe ekskluzywne allbag, reklama, sklep, torba ekologiczne, torby materiałowe, torby bawełniane, torby eco z nadrukiem, torby kraft ozdobne, torby laminowane, torby papierowe, toreba reklamowa, torebki papierowa, woven, zakupoweDane kontaktowe:

34-100 Wadowice
ul.Lwowska 87

tel.: 33 873 05 30
e-mail: info@allbag.pl

url: www.allbag.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs