Availo

Pozycja w bazie nr: 5332, przeglądano: 1033 razy.


Dodano: 2013-05-07

Region: cały kraj

Branża: usługi różne

Availo

"Availo - Prawo Direct” to innowacyjna pomoc prawna dla osób fizycznych i przedsiębiorców świadczona przez wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych głównie za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacji takich jak telefon czy poczta e-mail.

Klient otrzymuje kompleksową pomoc prawną, która jest współczesnym odpowiednikiem tradycyjnej kancelarii prawnej. Obsługa prawna udzielana jest przez wyspecjalizowanych adwokatów oraz radców prawnych. Umożliwiamy rozwiązanie problemu bez konieczności obecności klienta w kancelarii prawnej. Dzięki zastosowaniu dogodnych form komunikacji jak telefon lub poczta e-mail pozwalamy zaoszczędzić czas klienta. Klient sam decyduje o terminie konsultacji telefonicznej oraz otrzymuje możliwość uzyskania e-porady. Oferujemy rewolucyjną na polskim rynku relację pomiędzy ceną, jakością oraz zakresem usług (pakiet od 50 zł). Udzielamy pomocy dla naszych klientów na terenie całej Polski.Produkty i usługi:

Adwokat za 50 zł rocznie - Proponujemy Państwu pomoc naszych adwokatów i radców prawnych. Wystarczy sięgnąć po telefon i skontaktować się z naszym prawnikiem, pomagamy natychmiast. Nasi adwokaci udzielą pomocy prawnej, poprowadzą przez zawiłe procedury, czy prześlą wzór dokumentu. Rozwiązanie jednej sprawy to tylko 50 zł.

Obsługa prawna dla Twojej firmy już od 149 zł za rok - Proponujemy Państwu pakiety obsługi prawnej. Przygotujemy umowę, pismo, czy wezwanie do zapłaty, doradzimy jak poradzić sobie z problemami prawnymi. Usługi świadczą wyspecjalizowani prawnicy – wyłącznie adwokaci i radcowie prawni. Mogą Państwo wybrać pakiet dostosowany do potrzeb. Nie muszą Państwo wychodzić z biura, cała obsługa odbywa się telefonicznie lub drogą elektroniczną.Słowa kluczowe:

adwokat, availo, cała polska, pomoc prawna, porada prawna, prawnik, radca prawny, usługa prawnaDane kontaktowe:

36-002 Jasionka
Jasionka 954

tel.: 22 22 80 800
e-mail: marketing@availo.pl

url: www.availo.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs