4TG Tomasz Głuszkowski

Pozycja w bazie nr: 4982, przeglądano: 1119 razy.


Dodano: 2013-03-08

Region: cały kraj

Branża: kursy i szkolenia

4TG Tomasz Głuszkowski

4TG to firma szkoleniowo-doradcza, która stworzyła i wprowadziła do świata biznesu innowacyjne, naukowe metody pracy w obszarze Excela oraz Visual Basic. Specjalizując się w warsztatach, kursach i szkoleniu kadr oraz budowie i wdrożeniach nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla potrzeb zarządzania - wszystko w oparciu o Excela - staliśmy się liderem w zaawansowanych zastosowaniach arkusza kalkulacyjnego, opartych na METODYCE 4TG - użytkowania i budowy modeli.
To nie jest Excel, którego znasz! To nowe, bardziej funkcjonalne, niezawodne, użyteczne i czytelne spojrzenie na Excela dla zaawansowanych i innych osób pracujących z arkuszem.
Firma powstała na bazie dwudziestoletnich doświadczeń w projektowaniu i wdrażaniu systemów, pracy naukowej oraz dydaktycznej. Teraz tą wiedzę skutecznie implementuje w firmach swoich klientów, szkoląc i wdrażając rozwiązania w obszarze modelowania i pracy w Excelu dla pracowników na różnych poziomach zaawansowania i znajomości Excela.
Naszą pracę doceniło wiele firm, dla których 4TG odkrywa nowe, innowacyjne możliwości i rozwiązania. Sukces 4TG w branży szkoleniowo-doradczej od lat przekłada się na indywidualne osiągnięcia jej klientów.Produkty i usługi:

Metodykę TG4 można poznać poprzez szeroki wachlarz:
- szkoleń i kursów otwartych z Excela;
- szkoleń i kursów zamkniętych z Excela;
- szkoleń i kursów e-learning z Excela;
- warsztatów pracy z Excelem;
- wdrożeń i projektów doradczych w obszarze wykorzystania modelowania i poprawy wydajności pracy z Excelem dla całego przedsiębiorstwa.Słowa kluczowe:

excel dla analityków, excel dla zaawansowanych, kursy excel, modelowanie w excelu, optymalizacja pracy poprzez excel, praca z excelem, szkolenia excel, wdrożenia excelDane kontaktowe:

90-003 Łódź
Tuwima 10

tel.: 42 630 68 79
e-mail: biuro@pandaideas.pl

url: 4tg.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs