DekorStyl

Pozycja w bazie nr: 3978, przeglądano: 667 razy.


Dodano: 2012-12-16

Region: cały kraj

Branża: usługi różne

DekorStyl

DekorStyl Dekoracje weselne.
Zawarcie związku małżeńskiego jest jednym z najwspanialszych momentów w Twoim życiu, przez to absolutnie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Wynajęta sala, catering oraz zespół? Zamówiliście mszę? Wynajęliście samochód? Zastanawiasz się czego wciąż Ci brakuje? Nie masz właśnie dekoracji? Dekoracje sali, auta, oraz kościoła zostaną uwiecznione na filmie, zdjęciach oraz zostaną w pamięci wszystkich gości weselnych,właśnie dlatego zdobienia winny być wyjątkowe.
Nasze ozdoby weselne sprawią że goście weselni będą zauroczeni Waszym weselem. Dekoracje dopasowujemy do Waszych pragnień, wizerunku oraz stylu. Nie boimy się nowatorskich wyzwań. Dekoracje weselne są naszą egzystencją. Aranżujemy dekoracje w niespotykanej kolorystyce, nie skupiamy się na tylko jednym wykonaniu, non stop tworzymy nowsze, interesujące wykonania. Tworzymy zawsze coś nowego aby Wasze wesele było wyjątkowe. Rozmyślacie nad dekoracjami, które sprawią że wasze wesele będzie niezapomniany? Takie dekoracje właśnie tworzy DekorStyl.
Zapraszamy do szerszego zapoznania się z Naszą ofertą na naszej stronie dekoracje bielsko. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego na numer 793-558-260, 793-793-377 oraz mail dekorstyldekoracje@o2.pl.
Zapamiętaj DekorStyl dekoracje weselne bielsko zapewni Ci dekoracje, których nigdy nie zapomnisz.
Ślub jest jednym z najbardziej olśniewających, miłych wydarzeń w Waszym życiu, właśnie dlatego my zadbamy o To aby dekoracje weselne oraz ślubne były w najwyższym stopniu zapamiętane, jak najpiękniejsze. Zorganizuj ślub razem z nami. DekorStyl To dekoracje weselne, których nie zapomnisz.Produkty i usługi:

Dekoracje weselne oraz ślubne. Dekorowanie sal, kościołów, samochodów.Słowa kluczowe:

dekoracje ślubne, dekoracje ślubne bielsko, dekoracje weselne, dekoracje weselne bielsko, dekorowanie kościołów, dekorowanie sal, śluby, weselaDane kontaktowe:

43-330 wilamowice
Jana III Sobieskiego 2

tel.: 793-558-260
e-mail: piotr.miscisz@onet.pl

url: dekoracjeweselne.net

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs