Agencja Opiekunek Savebaby

Pozycja w bazie nr: 3574, przeglądano: 1179 razy.


Dodano: 2012-09-06

Region: warmińsko-mazurskie

Branża: usługi różne

Agencja Opiekunek Savebaby

Pierwsza w Olsztynie Agencja Opiekunek wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8532, specjalizująca się w doborze pracowników usług gospodarstwa domowego:

Opiekunki do dzieci
Opiekunki osób starszych / chorych
Gosposie
Pomoce domowe

Swoją ofertę kierujemy do osób aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę na bliskimi.

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego pracownika, który odpowiada Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Dla nas każda z rodzin jest niepowtarzalna, dlatego z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem realizujemy każde zlecenie.

Opiekunki współpracujące z SaveBaby, posiadają nie tylko kwalifikacje formalne potwierdzone referencjami, ale są to przede wszystkim osoby z powołaniem, które wykonują swój zawód z zaangażowaniem i pasją.

Mamy pełną świadomość, że od rekomendowanej przez SaveBaby opiekunki i jej cech osobowościowych zależy bezpieczeństwo i dobro Państwa rodziny i domu, dlatego nie polecamy osób, których sami byśmy nie zatrudnili.

Skorzystanie z usług Agencji Opiekunek SaveBaby jest gwarancją zaoszczędzenia czasu na niepotrzebnie wykonane telefony, umieszczone ogłoszenia oraz nieudane spotkania.

Agencja Opiekunek SaveBaby jest nie dlatego, że nie potrafisz znaleźć opiekunki dla swojego dziecka, ale dlatego abyś swój cenny czas mógł poświęcić rodzinie, która Cię potrzebuje.

DLACZEGO MY?
• nasze doświadczenie i perfekcjonizm w działaniu spowodował, że Zaufało nam już wielu rodziców
• cenimy Twój czas, abyś nie musiał wykonywać niepotrzebnych telefonów, organizować nieudanych spotkań, spędzać godzin na redagowaniu i umieszczaniu ogłosz
• stawiamy na jakość, a nie na ilość, dlatego nie musisz tracić czasu na spotkania z "dziesiątkami" kandydatek
• skupiamy się na każdym kliencie indywidualnie, aby w jak najlepiej dopasować osobowość opiekunki do oczekiwań i stylu życia domowników.
• zapewniamy 3-miesięczny okres gwarancji w przypadku braku efektywnej współpracy Państwa z opiekunką
• dbamy o to, by każda mama zawsze była szczęśliwa, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

JUŻ DZIŚ ZADBAJ O SWOICH BLISKICH
kom. 784-824-894 lub 660-23-23-89
http://www.savebaby.plProdukty i usługi:

rekrutacja opiekunki do dziecka
rekrutacja opiekunki osoby starszej, chorej, niepełnosprawnej
gosposie
pomoc domowa
sprzątanie mieszkań
szkolenia dla opiekunek
szkolenia dla rodziców
opiekunki na godzinySłowa kluczowe:

baby shower, niania olsztyn, opieka na godziny, opieka nad dzieckiem, opiekunka do dziecka olsztyn, osoby starsze, ośrodki pomocy sprzątanie mieszkań, szkolenia pierwsza pomoc, urodziny dla dzieciDane kontaktowe:

10-686 Olsztyn
Wilczyńskiego 23

tel.: 784824894
e-mail: biuro.savebaby@wp.pl

url: www.savebaby.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs