FULL FRAME Kamil Lipiec

Pozycja w bazie nr: 3541, przeglądano: 774 razy.


Dodano: 2012-08-20

Region: zachodniopomorskie

Branża: usługi różne

FULL FRAME Kamil Lipiec

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, który chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moją ofertę kieruję dla osób wymagających i wrażliwych na wysublimowaną jakość zarówno samych zdjęć jak również ich oprawy. Z każdą parą rozmawiam indywidualnie, ustalając ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które staram się realizować jeszcze lepiej niż poprzednie. Pracuję głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego i pomorskiego, jednak nie jest dla mnie problemem wykonanie zlecenia na terenie całej Polski, bądź dowolnego zakątka świata.

Na Wasz ślub przychodzę wyposażony w dwa pełnoklatkowe aparaty wysokiej klasy Canon 5D Mark II. Pracuję na jasnych obiektywach które dają mi komfort pracy nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych, oraz pełną kontrolę nad głębią ostrości. Wszystko to pozwala mi na uchwycenie niepowtarzalnego klimatu i odpowiedniej kolorystyki zdjęć, zarówno podczas reportażu ślubnego jak i plenerowych sesji zdjęciowych.Produkty i usługi:

Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, Zachodniopomorskie

Fotograf Ślubny, Koszalin i okolice, jak również teren całej Polski.

Reportaże ślubne | Sesje plenerowe | Sesje narzeczeńskie

Aby bliżej zapoznać się z ofertą ślubną zapraszam na stronę:
WWW.FOTOGRAFIA-SLUBY.COMSłowa kluczowe:

białogard, darłowo, fotograf, fotograf koszalin, fotograf ślubny, fotografia, fotografia artystyczna, fotografia plenerowa, fotografia reportażowa, fotografia ślubna, fotografie ślubne, fotoreportaż, fotoreportaże, fotoreporter, frame, full, fullframe, kamil, kołobrzeg, koszalin, lipiec, miastko, naturalne, niepozowane, photo, photography, piła, plener, portfolia dla modelek, profesjonalna, reportażowa fotografia, sesja ślubna, sesja zdjęciowa, słupsk, szczecinek, ślub, świdwin, ustka, wesele, zakład fotograficzny, zawodowa, zdjęcia, zdjęcia plenerowe, zdjęcia ślubne, zdjęcia w kościeleDane kontaktowe:

75-603 Koszalin
Zwyciestwa 131/2

tel.: 515902223
e-mail: kontakt@fotografia-sluby.com

url: www.fotografia-sluby.com

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs