Agencja Reklamowa Reklamatic Robert Łętocha

Pozycja w bazie nr: 3201, przeglądano: 1583 razy.


Dodano: 2012-02-20

Region: cały kraj

Branża: marketing i reklama

Agencja Reklamowa Reklamatic Robert Łętocha

Agencja Reklamowa REKLAMATIC zaczęła swoją działalność w roku 2009, jako przedstawiciel i oficjalny dystrybutor masztów flagowych firmy ALUMAST. W tym okresie zajmowała się sprzedażą, doradztwem i serwisem masztów na terenach małopolski, podkarpacia i województwa świętokrzyskiego. Działalność na obszarze trzech województw pozwoliła na zdobycie tak cennego doświadczenia oraz poznanie różnych potrzeb klientów. Zdobyta wiedza i doświadczenie stały się podstawą naszego sukcesu.
Na początku roku 2010 został otworzony dział produkcji i oficjalne biuro sprzedaży przy ulicy Przewóz 45 w Krakowie, wprowadziliśmy nową gamę produktów i dzięki czemu nasza oferta, która obejmowała niemal wszystkie artykuły z dziedziny reklamy w pełni mogła zaspokoić wszelkie potrzeby wciąż rosnącego grona stałych klientów. Nasza działalność rozszerzyła się na teren całej Polski co zaowocowało założeniem GRUPY REKLAMATIC.

GRUPA REKLAMATIC
Dzięki wciąż rosnącemu zainteresowaniu naszą oferta i potrzebie świadczenia kompleksowych usług powstał HIMONTGROUP - kompleksowa obsługa techniczna firm i instytucji. Zadania powierzone HIMONTGROUP - to techniczne zabezpieczenie inwestycji realizowanych przez Agencję Reklamową REKLAMATIC takich jak: prace na wysokości, serwis masztów z użyciem podnośników koszowych i dźwigów, montaż reklam wielkopowierzchniowych przy użyciu technik dostępu linowego.
W tym samym roku powstał również zespół Reklama w Mieście, którego zadaniem jest obsługa klientów kluczowych z zakresu kampanii reklamowych - w tym przypadku kampanii billboardowych i eventowych na terenie całej Polski. Prężnie rozwijająca się Agencja Reklamowa i jej Grupa REKLAMATIC pozwoliła na przełomie roku 2010 / 2011 uruchomić portal STREFA NAGRÓD i program partnerski Twoja Strefa Miejska.

DZIŚ
Dziś REKLAMATIC to nie tylko GRUPA - to również setki zadowolonych, powracających klientów !A co najważniejsze klientów polecających nasze usługi innym osobą i instystucjom. Mamy nadzieję, że to w szczególności przekona naszych nowych klientów do podjęcia współpracy z naszą agencją i pozwoli dołączyć do grona zadowolonych klientów czego z całego serca sobie i przyszłym klientom życzymy.
Zespół REKLAMATICProdukty i usługi:

Maszty flagowe, maszty, flagi, banery, rollup, kasetony,pylony, litery 3D, kalendarze, ulotki, wizytówki, foldery, projekty graficzne, serwis masztów flagowych, stojaki na ulotki, ścianki popup, stoiska targowe, stoiska wystawiennicze, gadżety reklamowe,ścianki targowe, ścianki wystawiennicze, koszulki, kubki, długopisy, pendrive,strony www i administrowanie, urny wyborcze, kabiny wyborcze, produkty wyborcze, produkty propagandowe, mównice, tabliczki pcv, tabliczki, billboardy, potykaczeSłowa kluczowe:

banery, billboardy, długopisy, flagi, foldery, gadżety reklamowe, kabiny wyborcze, kalendarze, kasetony, koszulki, kubki, litery 3d, maszty, maszty flagowe, mównice, pendrive, potykacze, produkty propagandowe, produkty wyborcze, projekty graficzne, pylony, rollup, serwis masztów flagowych, stoiska targowe, stoiska wystawiennicze, stojaki na ulotki, strony www i administrowanie, ścianki popup, ścianki targowe, ścianki wystawiennicze, tabliczki, tabliczki pcv, ulotki, urny wyborcze, wizytówkiDane kontaktowe:

30-721 Kraków
Przewóz 45

tel.: 122967731
fax: 122967732
e-mail: biuro@reklamatic.pl

url: www.reklamatic.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs