Agrovis Sp.J.

Pozycja w bazie nr: 28, przeglądano: 2002 razy.


Dodano: 2008-11-19

Region: cały kraj

Branża: rolnictwo i ogrodnictwo

Agrovis Sp.J.

Firma AGROVIS została założona w 1993 roku. Głównym obszarem działania jest obsługa przemysłu spożywczego, przede wszystkim mleczarskiego. Zaopatrujemy zakłady mleczarskie w specjalistyczne dodatki znanej firmy CH Hansen, niezbędne do produkcji serów, twarogów, masła, jogurtu i innych wyrobów.

W ostatnich czasach narasta "moda" na powrót do tradycyjnych produktów, starych przepisów i domowych receptur. W związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na odpowiedni sprzęt, środki pomocnicze i wiedzę pozwalająca na samodzielne produkowanie starych, tradycyjnych przysmaków.

Ze względu na posiadane doświadczenie w branży mleczarskiej, firma AGROVIS zdecydowała się na uruchomienie serwisu skierowanego do małych, domowych i fermowych producentów tradycyjnych produktów mleczarskich. W tym celu AGROVIS nawiązał współpracę z firmą francuską Etablissements Coquard, która od lat specjalizuje się w obsłudze przyfermowych przetwórni mleka krowiego, koziego i owczego.Produkty i usługi:

- podpuszczki
- kultury bakteryjne
- formy serowarskie
- chlorki
- powłoki serowe
- masielnice
- pasteryzatory
- kociołki
- chusty serowarskie
- drobny sprzętSłowa kluczowe:

agrovis, bakterie mleczarskie, ch hansen, chlorek, chlorki, chochla, chusta, chusty, cieplarka, cieplarka do jogurtu, coquard, dodatkowe, domowy wyrób sera, drobny sprzęt, fermowy wyrób sera, forma, forma do ociekania, formy, formy do masła, formy do ociekania, formy serowarskie, hansen, jogurt domowy, koagulanty, kociołek, kociołek serowarski, kociołki, krajacz, kratki, kultury bakterii, kultury jogurtowe, kultury mezofilne, kultury podstawowe, kultury specjalne, kultury termofilne, markery kazeinowe, masielnica, masielnice, mieszadło, napinacz, obróbka skrzepu, obróbka solanki, parafinierka, pasteryzator, pasteryzatory, platforma, platformy, podpuszczka, podpuszczki, podstawki, pojemnik, pojemniki, powłoki do serów, powłoki parafinowe, powłoki plastikowe, powłoki serowe, przetwórstwo mleka, ruszta, sery, sery domowe, sery kozie, skrobaczka, skrzynka, skrzynki, sprzet dla malych serowni, sprzęt dla małych serowni, sprzęt do ziarna, stoły do ociekania, stoły do pakowania, stół do ociekania, stół do pakowania, szufelka, tkanina serowarska, tradycyjne serowarstwo, trzepaczka, twarog, twarozek, twarożek tradycyjny, twaróg, urządzenia dla serowni, urządzenia do obróbki, wiadra, wiadra ze stali nierdzewnej, wiadro, wiadro ze stali nierdzewnej, worki, worki do skrzepu, wózek, wózki, zakwasy mleczarskie, zbiornik do krzepnięcia, zsiadłe mlekoDane kontaktowe:

11-100 Lidzbark Warmiński
Markajmy 6

tel.: (89) 767 43 93
fax: (89) 767 43 93
e-mail: agrovis@agrovis.eu

url: www.agrovis.eu

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs