"Centrum nurkowe Underwater.pl"

Pozycja w bazie nr: 2658, przeglądano: 2025 razy.


Dodano: 2011-06-15

Region: cały kraj

Branża: sport

"Centrum nurkowe Underwater.pl"

Jesteśmy grupą instruktorów nurkowania organizacji PADI. Każdy z Instruktorów posiada co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie nurkowe. Do współpracy zapraszamy też innych zaprzyjaźnionych instruktorów, którzy pomagają nam w organizowaniu szkoleń i wyprawach nurkowych.

PADI (Professional Assosiation of Diving Instructors) - to największa organizacja nurkowa na świecie. Ostatnie statystyki pokazują, że blisko 75% wszystkich wyszkolonych i nurkujących ludzi na świecie jest związana właśnie z tą organizacją. Poprzez wystandaryzowanie szkolenia, na które składają się: zajęcia na basenie, wykłady teoretyczne i nurkowania na wodzie otwartej, system stał się bezpieczny i przyjazny dla każdego w wieku od 10-ego roku życia. (sprawdź: kursy nurkowania oferowane przez nas).

Centrum Nurkowe Underwater.pl powstało w listopadzie 1998 roku w Warszawie, bezpośrednio po zakończeniu pierwszego kursu instruktorskiego prowadzonego oficjalnie w systemie PADI w Polsce, w którym udzięli wzięli między innymi założyciele klubu. Tu prowadzone są zajęcia basenowe na obiekcie "Orka" przy ul. Grzybowskiej 35 oraz wykłady przy ul. Okopowej 31/94 dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki podwodnej przygody. Na nurkowania w naturalnych warunkach jeździmy tam gdzie nas chęć, intuicja i dobra pogoda poniesie. Posiadamy oczywiście klika sprawdzonych miejsc na Pojezierzu Mazurskim, nad Bałtykiem, w kamieniołomach Śląska, jeziorach pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, na Kaszubach i w okolicach Konina gdzie przejrzystość wody przez większą część roku nie spada poniżej 7-8 metrów. Naszym celem jest stworzenie środowiska ludzi, którzy razem spędzają aktywnie wolny czas na wyprawach w najciekawsze zakątki świata.

Równocześnie pasjonuje nas fotografia podwodna. Na tej stronie wszystkie zdjęcia wykonane są przez instruktorów i sympatyków wypraw z Underwater.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej galerii zdjęć.Produkty i usługi:

Kursy nurkowania PADI
Wyprawy nurkowe
Sprzęt nurkowy firm: Apeks, Suunto, Halcyon, DUX, Dive Rite, Bare, OMS, Pinnacle Aquatics, Oceanic, DTD, OMS, Imersion, Beuchat, Atomic Aquatics, Agir, Bauer, Fabrer, Ursuit, Cressi Sub, Sant, Holis i inne.Słowa kluczowe:

kurs, kursy, nauka, nurkowania, nurkowanie, nurkowy, sklep, sklepy nurkowe, sprzęt, warszawa, weekendowe, wyjazdy, wyprawyDane kontaktowe:

01-059 Warszawa
Okopowa 31/04

tel.: 504162014
e-mail: underwater@underwater.pl

url: www.underwater.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs