Akcent Office

Pozycja w bazie nr: 2575, przeglądano: 2340 razy.


Dodano: 2011-05-01

Region: cały kraj

Branża: nieruchomości

Akcent Office

Akcent Office istnieje od 1997 roku i wciąż nieprzerwanie działa na wrocławskim rynku nieruchomości. W swojej pracy kierujemy się rzetelną wiedzą z zakresu naszej działalności, etyką zawodową oraz dobrem i bezpieczeństwem naszych klientów. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, a w szczególności instytucji finansowych.Produkty i usługi:

Biuro Akcent Office od 1997 zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, a także w wynajmowaniu nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze, a w szczególności instytucje finansowe. Głównym celem naszych usług jest zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa oraz zadowolenia w finalizowaniu ich transakcji za naszym pośrednictwem.Słowa kluczowe:

apartament, apartamenty, biura, biuro, developer, deweloper, do kupna, do sprzedaży, do wynajęcia, dom, domów, domy, działka, działki, grunty, hala, hale, komercyjne, kupię, lokal, lokale, mieszkania, mieszkanie, najtaniej, nieruchomosci, nieruchomości, obiekt, obiekty, office, okazja, property, real estate, sprzedam, szukam, szukamy, tanie, tanio, wroclaw, wrocław, wynajmęDane kontaktowe:

54-204 Wrocław
Legnicka 62

tel.: +48602198778
fax: +48713419752
e-mail: kazimierz.grabkowski@wp.pl

url: www.akcentoffice.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs