Semper Artur Porębski

Pozycja w bazie nr: 21571, przeglądano: 12 razy.


Dodano: 2020-01-16

Region: cały kraj

Branża: produkcja i przemysł

Semper Artur Porębski

Frezowanie CNC, cięcie CNC i inne usługi związane z obrabiarkami i wytwarzaniem dla przemysłu to główne obszary działania firmy Semper. Nasza firma produkuje wysokiej jakości elementy (bardzo często precyzyjne ) w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne rozwiązania techniczne dla górnictwa oraz przemysłu.

Nasze główne działy oferty to cięcie i frezowanie CNC za pomocą precyzyjnych urządzeń czyli obrabiarek cyfrowych, które pozwala nie tylko na wykonywanie elementów z dużą dokładnością, ale również na oszczędzanie czasu. Specjaliści, których zatrudniamy, służą również pomocą i radą podczas całego procesu planowania i produkcji. Dzięki temu wykonywane przez nas elementy mają bardzo dużą dokładność i mamy możliwość wczesnego reagowania na wszelkiego rodzaju błędy i pomyłki.

Nasza Firma posiada innowacyjny park maszynowy w Bochni dzięki któremu oferuje szeroki zakres usług obróbki skrawaniem elementów metalowych teflonu oraz różnego typu tworzyw sztucznych. Usługi te świadczymy zarówno na tradycyjnych manualnych maszynach, jak i na urządzeniach sterowanych numerycznie, to daje nam możliwość wykonania każdego typu zlecenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie dla przemysłu. Zapewniamy solidne, precyzyjne i terminowe wykonanie każdego zlecenia.
Maszyny, które wykonują frezowanie CNC charakteryzują się bardzo dużą precyzją oraz bardzo wysoką powtarzalnością produkcji.Produkty i usługi:

1. Obróbka skrawaniem
2. Frezowanie CNC
3. Cięcie plazmowe CNC
4. Spawanie
5. Wózki dla Galwanizerni
6. Zawieszki dla Galwanizerni
7. Konstrukcje Stalowe
8. Konstrukcje na zamówienie
9. Produkcja filtrów.Słowa kluczowe:

frezowanie cnc, obróbka skrawaniem, usługi cncDane kontaktowe:

32-700 Bochnia
Partyzantów 12a

tel.: 500 272 293
e-mail: semper.analitycs@gmail.com

url: https://semper-bochnia.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs