MARDOM Meble kuchenne i biurowe

Pozycja w bazie nr: 2156, przeglądano: 1071 razy.


Dodano: 2010-11-23

Region: cały kraj

Branża: budownictwo i architektura

MARDOM Meble kuchenne i biurowe

MARDOM :: W produkcji mebli specjalizujemy się od ponad 20 lat. Jesteśmy prężnie działającą, rodzinną, firmą z tradycjami.
Od początku istnienia firmy konsekwentnie podnosimy jakość oferowanych usług przez zastosowanie coraz nowszych technologii produkcji jak i przez ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Wierzymy, że otwartość na zmiany i nowe rozwiązania przekładają się na korzyści i zadowolenie naszych Klientów. Cały czas dbamy o to, aby produkty marki MARDOM zachowywały zawsze doskonałą relację jakości, funkcjonalności i ceny. Główny profil naszej działalności stanowi usługowa produkcja mebli zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta. Wykonujemy projekty i wizualizacje 3D, produkujemy i montujemy meble na wymiar i na zamówienie. Zapraszamy do działu Oferta w celu zapoznania się z naszymi produktami i usługami - www.meblemardom.pl Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę Twoich nowych mebli www.meblemardom.plProdukty i usługi:

meble kuchenne, meble biurowe, szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, garderoby, meble na wymiar, recepcje, meble sklepowe, meble gabinetoweSłowa kluczowe:

biurowe, gabinetowe, garderoby, kuchenne, łódź, meble, na wymiar, na zamówienie, producent, produkcja, projekty, recepcje, sklepowe, szafy, warszawa, wizualizacje, wnękowe, zabudowyDane kontaktowe:

95-040 Koluszki
11 Listopada 63

tel.: 447141046
fax: 44 714 10 46
e-mail: tomasz.marek@meblemardom.pl

url: www.meblemardom.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs