Verso Nieruchomości sp. z o.o.

Pozycja w bazie nr: 21543, przeglądano: 30 razy.


Dodano: 2020-01-11

Region: dolnośląskie

Branża: nieruchomości

Verso Nieruchomości sp. z o.o.

Verso jest zespołem profesjonalistów, którzy doskonale znają krajowy, ale też zagraniczny rynek nieruchomości. Naszą główną zaletą jest zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie, które pozwala nam pomóc osobom prywatnym, jak i firmom w zakupie, sprzedaży jak i wynajmie nieruchomości.

Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego oferujemy wsparcie od początku do końca. Prowadzimy zainteresowaną osobę przez wszystkie formalności aż do momentu sfinalizowania transakcji. Pracownicy naszej firmy dzielą się na kilka zespołów, które specjalizują się w nieco innej dziedzinie nieruchomości.

Zajmujemy się nieruchomościami mieszkalnymi, ale też komercyjnymi. Posiadamy oferty dotyczące mieszkań, domów, działek budowlanych, powierzchni biurowych i usługowych, hal i magazynów, centrów logistycznych, czy gruntów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!Produkty i usługi:

nieruchomości, mieszkania, domy, magazyny, grunty inwestycyjne, hale, najem, wynajem, kupno, sprzedaż nieruchomości, biuro nieruchomościSłowa kluczowe:

biuro nieruchomości, domy, grunty inwestycyjne, hale, kupno, magazyny, mieszkania, najem, nieruchomości, sprzedaż nieruchomości, wynajemDane kontaktowe:

32-540 Wrocław
Grabiszyńska 208

tel.: +48 71 71 27 007
e-mail: verso@onet.eu

url: verso.com.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs