Wash Wash - Pranie, czyszczenie, mycie

Pozycja w bazie nr: 20698, przeglądano: 71 razy.


Dodano: 2019-07-13

Region: mazowieckie

Branża: usługi różne

Wash Wash - Pranie, czyszczenie, mycie

Wash Wash to warszawskie przedsiębiorstwo, oferujące tanie mycie i czyszczenie kostki brukowej, elewacji, fasad, dachów, a także usuwanie graffiti. Do realizacji zleceń wykorzystywana jest najwyższej jakości chemia, oraz urządzenia czyszczące. Kadra firmy Wash Wash to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Naszym głównym celem jest spełnianie oczekiwań Klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Naszym odbiorcom dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Nasze usługi czyszczenia wysokociśnieniowego dedykowane są dla firm odraz Klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu już dziś.Produkty i usługi:

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie mycia i czyszczenia ciśnieniowego kostki brukowej, elewacji, dachów. Ponadto zajmujemy się usuwaniem graffiti oraz zabezpieczaniem powierzchni powłokami antygraffiti. Do pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz chemię czyszczącą. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Profesjonalne usługi mycia, oraz czyszczenia świadczymy na obszarze miasta Warszawa i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy najwyższą jakość, a także niską cenę. Nie czekaj, zadzwoń już dziś, dołącz do grona zadowolonych Klientów.Słowa kluczowe:

czyszczenie dachów warszawa, czyszczenie elewacji warszawa, czyszczenie kostki brukowej warszawa, mycie ciśnieniowe warszawa, mycie dachów warszawa, mycie elewacji warszawa, mycie kostki brukowej warszawa, usuwanie graffiti warszawaDane kontaktowe:

04-425 Warszawa
Pilarzy 7

tel.: 504 024 133
e-mail: biuro.washwash@o2.pl

url: washwash.com.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs