Podkład ochronny na materac

Pozycja w bazie nr: 20235, przeglądano: 26 razy.


Dodano: 2019-05-17

Region: mazowieckie

Branża: pozostałe branże

Podkład ochronny na materac

Wykonane z wysokiej jakości materiałów ochraniacze na materace w łóżeczkach dziecięcych znajdują się w naszej stałej ofercie. Ochraniacze są bezpieczne dla maluszków, gdyż zapewniają cyrkulację powietrza i mają właściwości hipoalergiczne. Można prać je w wysokich temperaturach, dlatego nasze podkłady są łatwe do utrzymania w czystości. Bez trudu usuwa się z nich wszelkie zabrudzenia, a także różne drobnoustroje chorobotwórcze. Ochraniacze są wyposażone w gumki, ponieważ dbamy o komfort maluszków w czasie snu.Produkty i usługi:

W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe ochraniacze na łóżeczka niemowlęce. Naszą misją jest tworzenie produktów, z których skorzystają również nasze dzieci, dlatego wykorzystujemy do produkcji podkładów bezpieczne i hipoalergiczne materiały. Podkłady posiadają gumki, które chronią przed przesuwaniem się ochraniacza. Materiały są ciche, dlatego maluch nie wybudza się z powodu szeleszczenia podkładu. Ochraniacze można prać w wysokich temperaturach, co ułatwia usuwanie bakterii, plam i roztoczy z dziecięcego łóżeczka.Słowa kluczowe:

ochraniacz na materac, ochraniacze na materac, podkład na materac, podkład ochronny na materac, podkłady i ochraniacze na materac, podkłady i prześcieradła ochronne, podkłady na materac, prześcieradła i podkłady, prześcieradła nieprzemakalne, prześcieradła wodoodporneDane kontaktowe:

26-600 Radom
ul. Kozienicka 203/1

tel.: 660797861
e-mail: ochraniacz-na-materac@o2.pl

url: ochraniacz-na-materac.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs