Steindecor-Panele 3d i kamień dekoracyjny

Pozycja w bazie nr: 20223, przeglądano: 12 razy.


Dodano: 2019-05-15

Region: cały kraj

Branża: budownictwo i architektura

Steindecor-Panele 3d i kamień dekoracyjny

Steindecor to działająca z pasją rodzinna firma.Jeśli marzysz o oryginalnym i przytulnym wnętrzu i chciałbyś by ściany Twoich pomieszczeń miały współczesny charakter, ale poza unikalnym wyglądem ważna jest dla Ciebie również trwałość produktu możesz na nas liczyć. Proponujemy kamień dekoracyjny i panele 3d, które stanowią idealne wyróżnienie każdego wnętrza, nadając mu indywidualnego charakteru na długie lata.
Nasz kamień dekoracyjny charakteryzuje najwyższa jakość wykonania dająca wyjątkowo naturalny wygląd.
Znajomość trendów, wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z profesjonalnymi architektami sprawiają, że zapewniamy produkty o niepowtarzalnym wzornictwie, które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta miłośników pięknych wnętrz.Produkty i usługi:

. W naszej bogatej ofercie dostępne są kamienie dekoracyjne i W naszej ofercir panele 3d i Kamień dekoracyjny w różnorodnych kształtach, fakturach i kolorach, które znajdują zastosowanie w każdym rodzaju wnętrz. Duży wybór daje możliwość doskonałego dopasowania kamieni dekoracyjnych i paneli 3d do określonej stylistyki i wystroju wybranego pomieszczenia.Słowa kluczowe:

kamień dekoracyjny, panele 3d, panele dekoracyjne, panele dekoracyjne 3d, panele gipsowe, panele ozdobne, panele ścienne, panele ścienne 3d, płytki dekoracyjne, płytki gipsoweDane kontaktowe:

84-200 Zbychowo
źródlana 25

tel.: 503752050
e-mail: steindecor@wp.pl

url: steindecor.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs