Prosperito-sklep.pl chemia przemysłowa i gospodarcza

Pozycja w bazie nr: 19415, przeglądano: 33 razy.


Dodano: 2019-02-17

Region: cały kraj

Branża: produkcja i przemysł

Prosperito-sklep.pl chemia przemysłowa i gospodarcza

Sklep Internetowy Prosperito prowadzi sprzedaż profesjonalnych środków czyszczących dla biur, warsztatów, zakładów przemysłowych, szkół i domów opieki. Firma istnieje od 2017 roku i stale poszerza ofertę dostępnych produktów. Początkowo wprowadziliśmy pełną ofertę środków chemii profesjonalnej firmy Voigt. Następnie oferta była stopniowo poszerzana o produkty środków czyszczących Aleco, Enzim, Agachem. Po roku działalności dodawane zostały stopniowo płyny i pasty do mycia rak Eilfix i Dolphin. W okolicy Oławy środki są dostarczane bezpośrednio natomiast na terenie całej Polski za pośrednictwem firm kurierskich.Produkty i usługi:

Sklep Prosperito prowadzi sprzedaż internetową chemii przemysłowej i gospodarczej do mycia i sprzątania. Posiadamy w stałej ofercie szeroką ofertę środków do mycia silnie zabrudzonych dłoni firmy Eilfix wiodącego producenta past BHP, żeli i kremów do mycia rąk. Do nabycia także szeroka gama środków do mycia wszystkich rodzajów podłogi : parkietów , z paneli, klinkieru, płytek ceramicznych, PCV, podłóg kamiennych, betonowych i lastryko. Poza tym oferujemy całą gamę środków do dezynfekcji powierzchni , mat i narzędzi kosmetycznych , środki od usuwania przypaleń, wykwitów z pleśni i grzybów, do mycia łazienek , kabin prysznicowych i sanitariatów, mydła w płynie. Posiadamy także środki do wc turystycznych do przyczep kempingowych i łodzi oraz stosowany w tych toaletach papier rozpuszczalny. Oferujemy osobne linie produktów przeznaczonych dla hoteli i gastronomii o podwyższonym standardzie higienicznym Haccp.Słowa kluczowe:

chemia gospodarcza, chemia profesjonalna, chemia przemysłowa, czysta fuga, dozownik do mydła, odświeżacz powietrza, papier rozpuszczalny, pasta bhp, pasta do mycia rąk, płyn dezynfekcyjny, płyn dezynfekujący, płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do toalet turystycznych, płyn do toalety turystycznej, płyn do usuwania pleśni, środek do czyszczenia piekarnika, środki czystości dla hoteli, środki czystości do domu, środki czyszcząceDane kontaktowe:

55-200 Oława
Tulipanów 1

tel.: 660699807
e-mail: biuro@prosperito-sklep.pl

url: https://prosperito-sklep.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs