Ati-plus

Pozycja w bazie nr: 1765, przeglądano: 1580 razy.


Dodano: 2010-06-16

Region: cały kraj

Branża: marketing i reklama

Ati-plus

Istniejąca ponad 15 lat firma Ati-plus jest wiodącym na Polskim rynku producentem smyczy reklamowych oraz rzep do nart. Bogate wzornictwo
i wysoka jakość, a także staranny dobór projektu to zalety dzięki, którym nasze produkty wybierane są świadomie przez klientów. Każda smycz reklamowa czy rzepa do nart wyprodukowana w firmie "Ati-Plus" jest niezwykle trwała i estetyczna Dbałość o jakość wyrobów została potwierdzona zaufaniem wielu klientów.Produkty i usługi:

Proponujemy Państwu również skorzystanie z naszych usług w zakresie szeroko rozumianej poligrafii.
w skład naszej oferty wchodzi reklama zewnętrzna,artykuły reklamowe, poligrafia reklamowa. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Czas - ponieważ wszystko możesz zamówić za pośrednictwem internetu, nie ruszając się z firmy.
Pieniądze - dzięki temu,że posiadamy doświadczoną kadrę pracowników oraz własny park maszynowy, wszystkie zlecenia wykonujemy bez udziału pośredników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz korzystania z naszych usług.Słowa kluczowe:

kraków, logosmycze, łódź, smycz reklamowa, smycze na zamówienie, smycze producent smyczy, smycze promocyjne, smycze reklamowe, smycze sublimacja, smycze sublimacyjne., smycze z logo, smycze z nadrukiem, warszawaDane kontaktowe:

32-700 Bocnia
ul. Bracka 10

tel.: 794387692
e-mail: biuro@ati-plus.pl

url: www.ati-plus.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs