Age Concept Spa - Peeling pca Warszawa

Pozycja w bazie nr: 17602, przeglądano: 111 razy.


Dodano: 2018-06-29

Region: mazowieckie

Branża: medycyna

Age Concept Spa - Peeling pca Warszawa

Dla wielu osób wygląd jest rzeczą najważniejszą. By radować się nią bardzo długo konieczne jest jednak korzystanie z usług profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Potrafią one bowiem podkreślić wszystko co najlepsze w urodzie każdej kobiety, a nawet często wstrzymać upływ czasu – usuwając lub redukując symptomy starzenia. Właśnie takie perspektywy swoim klientom zapewnia salon kosmetyczny Age Concent Spa, zlokalizowany przy ulicy Kochanowskiego 49 w Warszawie. Skorzystać w nim można z obszernej oferty działań upiększających na twarz, szyję, dekolt szyję, dekolt, twarz oraz resztę ciała, takich jak: kuracje regeneracyjne, odmładzające i liftingujące, wygładzanie i usuwanie zmarszczek, oczyszczanie i
pielęgnacja skóry twarzy, robienie makijażu, przekłuwanie piercing uszu i ciała, zmniejszanie blizn i rozstępów, usuwnie włosków, ujędrnianie ciała, trychologia i inne.Produkty i usługi:

Co warte podkreślenia, wszystkie kuracje i zabiegi oferowane przez Age Concept Spa przeprowadzane są przez odpwiednio wykształcony i wprawny personel, który korzysta z najlepszych dostępnych środków i sprzętu. Ceny proponowane przez ten salon są z kolei niezwykle korzystne, a w przypadku powazniejszych sum mogą zostać one rozłożone podzielone na niewielkie raty. Warto też przyjrzeć się opracowanej przez Age Concept Spa ofertę dla instytucji, obejmującą vouchery dla pracowników oraz opcję przygotowania meetingu biznesowego w strefie Spa o powierzchni 100 m 2 . Najprostszym sposobem na zapoznanie się ze szczegółami oferty tego salonu kosmetycznego jest wejście na stronę www.age-concept-spa.pl, na której znaleźć można wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz wiele ciekawych wiadomości ze świata kosmetyki. Serdecznie zapraszamy!Słowa kluczowe:

zabiegi antycellulitowe warszawaDane kontaktowe:

01-842 Warszawa
ul. Kochanowskiego 49

tel.: 527918298
e-mail: ageconcept@bizneskompleks.pl

url: age-concept-spa.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs