copy24serwis

Pozycja w bazie nr: 1751, przeglądano: 865 razy.


Dodano: 2010-06-10

Region: mazowieckie

Branża: usługi różne

copy24serwis

Firma nasza, choć dopiero rozpoczynająca swą działalność na rynku sprzętu biurowego, może pochwalić się 14 letnim doświadczeniem, wynikającym z wieloletniej współpracy z przodującymi firmami w branży na rynku polskim. Poza dotychczas zdobytą wiedzą potwierdzoną certyfikatami producentów sprzętu, pracownicy nasi cały czas podnoszą swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną, zapoznając się na bieżąco z nowymi technologiami i rozwiązaniami wdrażanymi przez firmy Canon i Hewlett-Packard.

Dzięki takiej polityce firmy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wysoki poziom usług serwisowych, jak i optymalnie dopasować ofertę handlową do oczekiwań Klienta.Produkty i usługi:

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń firm Canon i Hewlett-Packard oraz oryginalnych lub na wyraźne życzenie Klienta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych.
Poza ofertą handlową oferujemy Państwu serwis urządzeń zakupionych u nas, a także możliwość przejęcia serwisu Państwa urządzeń zakupionych u innych dostawców.Słowa kluczowe:

canon, drukarki, faksy, kserokopiarki, materiały eksploatacyjne, serwis, sprzedażDane kontaktowe:

03-454 Warszawa
Namysłowska 2a lok. 30

tel.: 601340113
e-mail: biuro@copy24serwis.pl

url: copy24serwis.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs