Kancelaria Adwokacka

Pozycja w bazie nr: 17183, przeglądano: 23 razy.


Dodano: 2018-05-18

Region: śląskie

Branża: usługi różne

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria zajmuje się pomocą prawną w postępowaniach przed sądami, organami, urzędami. Pomagamy porozumieć się, prowadząc negocjacje, przed wszczęciem postępowania sądowego czy też uniknąć toczenia sporu, jeżeli tylko strony widzą wolę łagodnego rozwiązania sporu. Każdy kłopot jurydyczny można rozwiązać. Czasem konieczna jest wola współpracy stron, wzajemna rozmowa; czasami konieczne jest wymyślenie odpowiedniego rozwiązania prawnego za pośrednictwem adwokata. Pomagamy w obu tych czynnościach.

Głównymi założeniami, którymi kieruje się sekretariat to: niejawność danych o sprawie przekazanych przez klienta, znalezienie rozwiązania dopasowanego do potrzeb Klienta, giętkość w określaniu wysokości i terminu zapłaty wynagrodzenia uiszczanego za sprawą klienta. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych, tudzież osób fizycznych. Profesjonalizm kancelarii został dokonany w oparciu o doświadczenie zdobywane w wyniku uczestniczenia w setkach sporów sądowych, poprzez udział w negocjowaniu kontraktów gospodarczych i poprzez sporządzanie pism procesowych tudzież umów.

Kładziemy akcent na dostarczenie klientowi rozwiązania w pełni zaspokajającego jego potrzeby prawno-biznesowe. Z racji posiadanych kompetencji zawodowych uczestniczymy z klientami w spotkaniach z mediatorami. Na stałe współpracujemy również z doradcami podatkowymi i księgowymi. Rozumiemy, iż aspekty prawa podatkowego częstokrotnie zazębiają się z problemami spośród innych dziedzin prawa. Oferta skierowana do osób fizycznych obejmuje wszelkie aspekty prawne życia od osobistych, zawodowych po rodzinne. Swoim działaniem staramy się namówić klienta, iż lepiej przyjść z dobrym problemem prawnym do adwokata po poradę, niż mieć obowiązek toczyć wieloletnie spory sądowe wynikające z niewiedzy w obrębie prawa.Produkty i usługi:

-rozwody
-opieka nad dziećmi
-alimenty
-spadki
-sprawy konsumenckie
-sprawy karne
-odszkodowania
-służebność
-prawa zwierzątSłowa kluczowe:

adwokaci ruda śląska, rozwód ruda śląskaDane kontaktowe:

41-506 Chorzów
Gałeczki 30

tel.: 512354038
e-mail: amelia.rozanska.68@o2.pl

url: adwokat-ruda-slaska.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs