Hertz Systems - Lokalizacja pojazdów gps

Pozycja w bazie nr: 17177, przeglądano: 58 razy.


Dodano: 2018-05-18

Region: lubuskie

Branża: usługi różne

Hertz Systems - Lokalizacja pojazdów gps

Przedsiębiorstwo Hertz Systems od ponad 30 lat dostarcza firmom rozwiązania w kwestii zabezpieczeń, systemy stosujące nawigację GPS, rozwiązania z zakresu zabezpieczeń a także stosowane w projektach kosmicznych. Wśród licznych produktów oferowanych przez firmę Hertz Systems możemy znaleźć m.in: systemy do obserwacji maszyn, pojazdów i ludzi, systemy zabezpieczeń, telewizji dozorowej i alarmów dla całych instytucji i pojedynczych budynków, a także „sztuczne niebo”.Produkty i usługi:

Aby znaleźć więcej informacji na temat wytwarzanych systemów przez Hertz Systems należy odwiedzić witrynę firmy Hertz Systems http://hertzsystems.com. Na witrynie znajdziemy nie tylko dane o oferowanych usługach, ale także dużo informacji dotyczących trwających prac badawczo-rozwojowych. Ponadto z oferty Hertz Systems korzystają osoby indywidualne jak i również instytucje oraz przedsiębiorstwa, służby mundurowe, a także międzynarodowe organizacje. Wykorzystując formularz kontaktowy lub danych telefonicznych i adresowych można nawiązać z nami współpracę. Zapraszamy!Słowa kluczowe:

kamera zewnętrzna, kamery cctv, kamery do domu, monitoring gps, monitoring gps pojazdów, monitoring w domuDane kontaktowe:

65-120 Zielona Góra
al. Zjednoczenia 118 A

tel.: 683287000
e-mail: hertzsystems@bizneskompleks.pl

url: hertzsystems.com

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs