Medline Sp. z o.o.

Pozycja w bazie nr: 1680, przeglądano: 702 razy.


Dodano: 2010-05-20

Region: cały kraj

Branża: medycyna

Medline Sp. z o.o.

Medline Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Firma istnieje od 1990roku i posiada Oddziały w całej Polsce. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w dziedzinie ratownictwa medycznego i edukacji medycznej. Organizujemy szkolenia oraz prezentacje sprzętu. Posiadamy wyłączność na sprzedaż sprzętu medycznego kilkudziesięciu renomowanych producentów zagranicznych. Sprzęty, które oferujemy mają obowiązujące w Polsce atesty. Wybieramy dostawców, którzy dysponują certyfikatami ISO i których produkty spełniają normy Unii Europejskiej i NATO. Sieć sprzedaży obejmuje region całej Polski, w największych miastach mieszczą się nasze regionalne biura, w których specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pozwoliło nam to osiągnąć pozycję lidera na rynku sprzętu ratownictwa medycznego w Polsce. W roku 2004 uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg. wymagań normy ISO 9001. Certyfikaty TUV są międzynarodowym synonimem jakości, bezpieczeństwa oraz odpowiedniego traktowania środowiska naturalnego, świadczą o wysokich standardach pracy i usług.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.medline.pl , www.defibrylator.pl , www.bilirubinometr.pl, www.bezdechsenny.plProdukty i usługi:

Nasza oferta adresowana jest zarówno do ośrodków Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej, Wojskowych Służb Medycznych, Policji, szpitali, służb specjalnych, jak i do pacjentów. Specjalizujemy się również w ofercie dla Edukacji Medycznej, Opieki Pacjenta, Sterylizacji i Dezynfekcji jak również Systemów Logistycznych przeznaczonych dla służb publicznych. Od początku współpracujemy tylko z dostawcami najwyższej jakości sprzętu. Sprzęty, które oferujemy mają obowiązujące w Polsce atesty.
Nasza oferta zawiera m.in. :
- Sprzęt do ratownictwa medycznego
- Defibrylatory
- Fantomy oraz materiały do edukacji medycznej
- Profesjonalne wyposażenie do ambulansów
- Apteczki i zestawy Medyczne
- Respiratory
- Sprzęt i maski do terapii bezdechu sennego
- Sprzęty do opieki poza szpitalnejSłowa kluczowe:

ratownictwo medyczne, sklep medyczny, sklep ratowniczy, sprzęt medycznyDane kontaktowe:

65-410 Zielona Góra
Fabryczna 17

tel.: 68 327 15 66
fax: 68 329 33 23
e-mail: medline@medline.pl

url: www.medline.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs