Akromar - Ochrona mienia

Pozycja w bazie nr: 16533, przeglądano: 242 razy.


Dodano: 2018-02-23

Region: zachodniopomorskie

Branża: produkcja i przemysł

Akromar - Ochrona mienia

Zielonogórska przedsiębiorstwo AKROMAR oferuje wszechstronne usługi porządkowe i pokrewne. Za sprawą przeszło 20 lat doświadczenia w branży oraz setkom partnerom biznesowym przedsiębiorstwo AKROMAR zdobyło bogate doświadczenie i znajomość rynku i oczekiwań odbiorców. Pracownicy są wyszkoleni, kompetentni, staranni, i wyposażeni w nowoczesny ekwipunek. Dla klientów oferowane są 3 poziomy usług: standardowy, premium oraz prestige. W zakresie usług prestige lokal jest szczególnie dokładnie czyszczony, z wzięciem pod uwagę przeszkleń, powierzchni błyszczących i chromowanych, wyboru oczekiwanych zapachów, a także pielęgnacji i zabezpieczenia powierzchni. Ponadto każdy obiekt w standardzie premium ma dedykowanego opiekuna, który dba o jakość prowadzonych usług porządkowych. AKROMAR prowadzi usługi dla takich obiektów jak biura i hotele, hale, magazyny i zakłady przemysłowe, wspólnoty mieszkaniowe i obiekty handlowe oraz zakłady opieki medycznej i tereny zewnętrzne.
Oprócz usług porządkowych przedsiębiorstwo prowadzi także usługi z dziedziny ochrony mienia. Obejmują one obecność strażników na danym terenie. Strażnicy prowadzą kontrolę dostępu, kontrolę ruchu osobowego i towarowego, obchody po wyznaczonych trasach, oraz prewencję i kontrolę placów i parkingów. W pilnych sytuacjach AKROMAR dostarcza wsparcie grupy interwencyjnej. Ponadto przedsiębiorstwo zapewnia badania zawartości alkoholu, dostęp do kamer dla klienta, gospodarkę kluczami i szkolenia, w tym także ppoż. AKROMARzapewnia kompetentne kadry które reagują szybko na uwagi Klienta.
AKROMAT jest również agencją pracy tymczasowej, która oferuje pracowników, w szczególności podczas wzmożonej aktywności przedsiębiorstwa klienta. AKROMAR zapewnia wszystkie kwestie formalne od rekrutacji i selekcji, po zatrudnienie i szkolenie pracownika, a także temat rozliczeń. W taki sposób zapewnia outsourcing personelu.
Firma AKROMAT oferuje także audyt bezpieczeństwa i czystości lokali, przeprowadzając dokładne badania potrzeb lokali zarówno pod względem zabezpieczeń, jak i prac porządkowych.
Szczegóły oferty przedsiębiorstwa AKROMAR zostały zamieszczone na stronie akromar.pl ZapraszamyProdukty i usługi:

Firma sprzątająca Zielona GóraSłowa kluczowe:

firma sprzątającaDane kontaktowe:

65-823 Zielona Góra
ul. Rzemieślnicza 16b

tel.: 684 512 667
e-mail: kontakt@bizneskompleks.pl

url: www.akromar.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs