Biuro Podróży " W stronę słońca" Elżbieta Sowa

Pozycja w bazie nr: 159, przeglądano: 1711 razy.


Dodano: 2009-01-09

Region: cały kraj

Branża: turystyka i wypoczynek

Biuro Podróży " W stronę słońca" Elżbieta Sowa

Biuro Podróży działa na zasadzie agenta turystycznego i dysponuje pełną ofertą sprawdzonych organizatorów. Wyjazdy m.in do Egiptu, Turcji, Tunezji, Grecji, Hiszpanii,na Karaiby, do Meksyku, Indonezji, Wenezueli a także i Australii.Oferta katalogowa, last minute, zniżki, promocje. Podróże poślubne, urlop w luksusie, wczasy rodzinne, grupowe oraz dla singli.Wycieczki autokarowe, objazdowe i z dojazdem własnym. Cudowne i romantyczne rejsy. Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieżyProdukty i usługi:

Wyjazdy m.in do Egiptu, Turcji, Tunezji, Grecji, Hiszpanii,na Karaiby, do Meksyku, Indonezji, Wenezueli a także i Australii.Oferta katalogowa, last minute, zniżki, promocje. Podróże poślubne, urlop w luksusie, wczasy rodzinne, grupowe oraz dla singli.Wycieczki autokarowe, objazdowe i z dojazdem własnym. Cudowne i romantyczne rejsy. Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży.Słowa kluczowe:

chorwacja, egipt, egipt last minute, kreta last minute, last, last minute, lato, nad morzem, oferta, tanie wczasy, turcja, wakacje, wczasy, wycieczki, zniżki, zwiedzanieDane kontaktowe:

31-032 Kraków
Starowiślna 28

tel.: 012/ 422 77 88
fax: 012/ 376 83 39
e-mail: oferta@wstroneslonca.eu

url: www.wstroneslonca.eu

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs