ADL Profesjonalne Przeprowadzki

Pozycja w bazie nr: 1567, przeglądano: 1771 razy.


Dodano: 2010-04-21

Region: wielkopolskie

Branża: usługi różne

ADL Profesjonalne Przeprowadzki

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej naszej firmy. Skoro znaleźliście się tutaj już dokonaliście pierwszego, dobrego wyboru.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, której potencjałem jest kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży, zdobytym poprzez wieloletnią pracę w przedsiębiorstwie wiodącym na rynku.

Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami indywidualnych klientów (osób prywatnych) jak również firm na terenie całego kraju i Europy.

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka dla wielu z Was kojarzy się z bardzo skomplikowanymi działaniami, wieloma procedurami oraz bardzo stresującym zajęciem, jakim jest odpowiednia koordynacja transportu, pakowania, demontażu mebli i sprzętów.

Dysponujemy samochodami przystosowanymi do przewozu mebli, specjalistycznym wyposażeniem (wózki, pasy transportowe, koce, plastikowe pojemniki), firmowymi kartonami w różnych rozmiarach oraz wykwalifikowaną kadrą przeszkoloną w celu zagwarantowania najwyższej jakości świadczonych usług i co dla nas najważniejsze – zadowolenia naszych klientów.

Podpisujemy się pod mottem:

„Wysoka jakość za niską cenę”

Głównym naszym celem jest sukcesywny rozwój firmy oparty na profesjonalnej obsłudze, a co jest konsekwencją wynikającą z tego założenia, zadowolenie wszystkich naszych klientów na każdym etapie oferowanej usługi.

Dbając o Państwa komfort i wygodę, proponujemy skorzystanie z naszych usług.Produkty i usługi:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ADL, która zajmuje się przeprowadzkami i transportem na terenie całego kraju i UE.

W ramach naszych działań proponujemy Państwu między innymi:

oszacowanie, spotkanie z naszym przedstawicielem, który na miejscu określi wielkość przeprowadzki i przygotuje darmową ofertę,
spakowanie i rozpakowanie powierzonego mienia w specjalistyczne opakowania i kartony,
odpowiednie zabezpieczenie Państwa rzeczy na czas transportu i wnoszenia
załadunek i rozładunek samochodu
Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem, na które składają się :

samochody o różnych gabarytach i ładowności,
odpowiednie materiały pakowe tj. pojemnikami, kartony do zapakowania szkła, komputerów, książek oraz kartony do transportu garderoby na wieszakach w pozycji wiszącej.
materiały zabezpieczające mienie (folia bąbelkowa, strecz folia, koce, papier pakowy).
w celu usprawnienia naszych działań używamy niezbędnych przy przeprowadzce wózków, pasów, taśmy oraz etykiet inwentaryzacyjnych, które ułatwiają rozpoznanie zawartości kartonu.Słowa kluczowe:

przeprowadzki, przeprowadzki poznań, przeprowadzki szczecin, przeprowadzki wrocław, przewóz mebli, transport, usługi przeprowadzkowe, usługi transportoweDane kontaktowe:

61-768 Poznań
Zamkowa 3/5

tel.: 504024445
fax: 618139584
e-mail: biuro@adl-przeprowadzki.pl

url: www.adl-przeprowadzki.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs