LIFTO

Pozycja w bazie nr: 15375, przeglądano: 36 razy.


Dodano: 2017-08-12

Region: cały kraj

Branża: produkcja i przemysł

LIFTO

Lifto to firma specjalizująca się w wynajmowaniu różnego rodzaju podnośników i zwyżek niezbędnych do pracy na wysokości. Nasza oferta przygotowana została z myślą o firmach, które potrzebują wynajem podnośników Warszawa czy podnośniki nożycowe Warszawa. Zależy nam na tym aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie dlatego nasze podnośniki są stale konserwowane. Zastosowane podnośniki nożycowe Warszawa i podnośniki koszowe Warszawa pozwalają nam bez drabin i rusztowań dostać się bezpiecznie na wyższe kondygnacje budynków i nie tylko. Renowacja zepsutego oświetlenia, czyszczenie rynien, montowanie reklam na słupach reklamowych - podnośniki koszowe Warszawa to rozwiązanie ułatwiające tego typu prace wysokościowe.Produkty i usługi:

wynajem podnośników warszawa, wynajem zwyżek warszawa, wynajem podnośników koszowych warszawa, podnośniki koszowe warszawa, podnośniki nożycowe warszawa, podnośniki gąsienicowe warszawaSłowa kluczowe:

podnośniki gąsienicowe warszawa, podnośniki koszowe warszawa, podnośniki nożycowe warszawa, wynajem podnośników koszowych warszawa, wynajem podnośników warszawa, wynajem zwyżek warszawaDane kontaktowe:

05-082 Blizne Łaszczyńskiego
ul.Przemysłowa 4

tel.: 500 600 610
e-mail: lifto@do-firm.pl

url: www.lifto.com.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

bazafirm.e-gratka.info scutt.eu/businessdir/ de.scutt.eu/businessdir/