Agencja Reklamowa LETRAS Jarosław Zatoń

Pozycja w bazie nr: 10858, przeglądano: 514 razy.


Dodano: 2015-09-19

Region: pomorskie

Branża: marketing i reklama

Agencja Reklamowa LETRAS Jarosław Zatoń

Jeżeli chcesz zlecić komuś reklamę to warto zaufać profesjonalistom, na przykład takim którzy pracują w naszej agencji reklamowej. Mamy bardzo duże doświadczenie związane z reklamą ponieważ nasza firma istnieje już od 1991 roku, dlatego masz pewność iż zlecasz pracę specjalistom. Dzięki nam osiągniesz założone cele i będziesz z wykonanych przez nas usług w pełni zadowolony.Produkty i usługi:

Strony internetowe
Strony internetowe to podstawowa skutecznego marketingu, wizytówka firmy i narzędzie pracy. Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu reklam, serwisów i sklepów internetowych, świadczymy też usługi zakupu domeny, administracji, hostingu oraz pozycjonowania stron.

Reklamy zewnętrzne
Reklama którą dobrze widać to klucz do sukcesu. Oferujemy billboardy, reklamy planszowe, szyldy, wywieszki, banery i flagi, reklamy świetlne, litery przestrzenne, reklamy samochodowe i inne, a także wynajem powierzchni reklamowych w atrakcyjnych lokalizacjach i usługi montażowe.

Drukarnia
Specjalizujemy się w druku offsetowym, ale w zależności od potrzeb możemy zaproponować także druk cyfrowy, wielkoformatowy, bębnowy oraz sitodruk. Oferujemy wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty, papier firmowy, foldery, katalogi, bloczki notatnikowe, teczki firmowe i inne materiały biurowe.

Fotografia reklamowa
Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu fotografii produktowej, biznesowej, architektury oraz innej. Współpracujemy z doświadczonymi modelkami, wizażystkami i stylistkami, dysponujemy studiem fotograficznym. Zajmujemy się również tworzeniem klipów reklamowych.Słowa kluczowe:

druk, drukarnia, foldery, kartuzy, trójmiastoDane kontaktowe:

83-300 Kartuzy
Gdańska 34

tel.: 501 026 013
e-mail: letraspl@wp.pl

url: letras.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs