28 Form

Pozycja w bazie nr: 10466, przeglądano: 605 razy.


Dodano: 2015-07-09

Region: dolnośląskie

Branża: budownictwo i architektura

28 Form

28 Form to kompleksowe usługi aranżacji oraz dekoracji wnętrz na rzecz najbardziej wymagających odbiorców.Siedziba spółkimieści się we Wrocławiu, niemniej jednak własną usługę kieruje do wszystkich zainteresowanych. Menedżerem zespołu projektowego 28 Form jest Patrycja Dąbrowska – najbardziej doświadczony architekt w zespole.

Biuroprojektowaniekreując wizualizację usiłujezademonstrowaćprojekt spośród nibynajlepszej okolica i na sposób naturalnieprzekonujący. Wysoką jakość architekci osiągajągłównie z wykorzystaniem połączeniu w jedno użyteczności, atmosfery, a także atrakcyjnej aranżacji. Artyści wnętrz 28 Form dbają o to, ażeby kontrahent uzyskał indywidualnie i perfekcyjnie wyprodukowanyzgodnie z jego zaleceniami zarys, ktoużywa równocześnie innowacyjnerozwiązania architektoniczne. Swojeusługi świadczą również dlanabywcówwłasnych, wykonującschematy wnętrz domów, mieszkań i apartamentów, jak również dlanabywców korporacyjnych, przygotowując plany przestrzeni użytkowych i komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjaumiejscowionym na uboczu internetowej biura. Otwarty jest również blog internetowy, w którym odkryć można kilka inspiracji związanych spośród aranżacją wnętrz oraz nie tylko.Produkty i usługi:

Aranżacja wnętrz 28form zapraszamy !Słowa kluczowe:

aranżacja wnętrz świdnica, aranżacja świdnica, aranżacja wnętrz, aranżacja wnętrz wrocław, aranżacja wrocław, architekt wnętrz, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz wrocławDane kontaktowe:

58-100 Świdnica
Okrężna 13/2

tel.: 512112015
e-mail: architektura-28form@o2.pl

url: www.28form.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 internetowa baza firm e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs